DETOXIKACE PŘÍPRAVKY JOALIS


Co je to detoxikace a informační metoda Joalis?

Detoxikace je proces, který má za cíl čistý organismus bez nánosů a působení cizorodých částic. Metod detoxikace je mnoho. Každá se snaží vyhledat a vyloučit toxické látky z těla, aby nedocházelo k jejich dalšímu škodlivému působení a lidské tělo nebylo ohroženo na zdraví a životě. Detoxikace přípravky Joalis je řízená očista organismu, která se zaměřuje na vyladění zdraví i psychiky jedince.

Informační metoda Joalis znamená postupný proces efektivního vyčištění organismu. Ten je založen na postupné aplikaci přípravků Joalis, které pomáhají tělu zbavit se pomocí vlastní imunity konkrétních toxinů (toxické kovy, chemie, zátěže z potravin, patogenů a mikroorganismů) z orgánů a tkání a přispívají k jejich normální činnosti. Cílem této metody je přirozená rovnováha. Rovnováha všech funkcí, nejen pohybových, ale i metabolických, obranných a dalších. Jakmile tkáně a orgány pracují v souladu se svým originálním nastavením, homeostázou, pak dysbalance těla i duše v podobě přetrvávajících obtíží prakticky nenastávají. Tělo dokáže všechny tyto útoky a vychýlení eliminovat a napravit samo. To je také cíl, ke kterému Joalis spěje - chce lidem navracet jejich přirozenou obranyschopnost organismu.

Ideální a nejúčinnější formou jak využít informační metodu je obrátit se na certifikovaného poradce, který vám připraví kúru z přírodních doplňků stravy Joalis. Takto zvolená kúra je "šitá na míru", a proto nejefektivnější a nejúčinnější. Velmi vhodné je k detoxikaci připojit také úpravu životního stylu, drobné změny jídelníčku, apod.

Práce poradce Joalis se skládá z vyhodnocení vstupních informací o klientovi a následně z testování pomocí přístroje Salvia a programu "EAM set", který zjišťuje stresovou reakci na jednotlivé druhy toxinů. Míra zjištěné toxické zátěže v těle a celostní pohled na člověka pomůže poradci sestavit optimální detoxikační kúru.

Pavla Voláčková

Poradce informační metody Joalis

Detoxikace přípravky Joalis -

Řízená očista organismu, která se zaměřuje na vyladění zdraví
i psychiky

Akreditovaný instruktor jógy se zaměřením na systém Čchikung


Ceník od 1.1.2023

Testování zátěži na přístroji Salvia cca 60 minut

800 Kč

Individuální cvičení čchikung / 60 minut

600 Kč

Čchikung ve skupině 2 + lektor / 60 minut*

900 Kč

Čchikung ve skupině 3 + lektor / 60 minut*

900 Kč

Detoxikační kúra 3 - 4 přípravky

cca 1 300 - 1700 Kč


* nyní již možné na naší krásné zahradě

KONTAKT


PAVLA VOLÁČKOVÁ

Vědomý prostor

Jesenická 1412/24, Praha 10, 106 00

+420 731 807 840

pvolackova@email.cz

TĚŠÍM SE NA VÁS


Pokud bych vám nezvedala telefon, znamená to, že se věnuji klientovi
a zavolám vám zpět, jakmile to půjde. 

Pro objednání mi můžete také zanechat zprávu