Energetické čistění a intuitivní kresba - hudbou k vyladění čaker

Neděle 3.4.2022 
14:00 - 18:00 
4 volná místa
Cena 333 Kč


Vaše čakry jsou energetická centra ve vašem těle, kterými proudí prána - životní energie. Pokud je některá z vašich čaker zablokovaná, nemůže vaše energie volně proudit, což vytváří nerovnováhu a následně vede k fyzickým, emocionálním a duševním zdravotním problémům.

V lidském těle najdeme 7 čaker, které mohou být aktivovány pomocí manter, cvičení a meditace. Každá z čaker má jinou funkci a jejich otevření, vyčištění a harmonizace dokáže navrátit do našeho organismu rovnováhu a podstatným způsobem zlepšit jeho funkci.

Na kurzu si společně popovídáme o jednotlivých čakrách, skrze hudbu, zpěv a dech čakry společně aktivujeme a vyčistíme a poté vše harmonicky doladíme skrze intuitivní kresbu.
Intuitivní automatickou kresbou uvolníme vlastní kreativitu, díky niž vytvoříme energetické obrázky, mandaly a další díla harmonizace pomocí pastelek, voskovek, temper či akrylových barev.

Co když nemám výtvarné nadání?

Na nadání ani zkušenostech nezáleží. Tvořit budeme v podpůrné atmosféře bez hodnocení. Každý vytvořený obraz je jedinečný a ušitý na míru danému člověku. 

Co potřebuji s sebou?

Vše potřebné pro tvorbu bude k dispozici, není si tedy potřeba nic připravovat. 

Těšíme se na vás.
Lenka Meliad Coufalová, Pavlína Aila Chourová 


O LEKTORECH


Lenka Coufalová

Jsem autorkou projektu Vědomé rodičovství a zakladatelkou Vědomého prostoru. 

Mým posláním je pomoci rodičům najít směr v životě s jejich dětmi. Ukazuji cestu malým i velkým, jak žít život radostněji a s lehkostí. 

S radostí inspiruji, kam s dětmi vyrazit, organizuji akce pro rodiny s dětmi a jako průvodkyně pomáhám rodičům projít procesem opuštění starých a nefunkčních programů z jejich dětství, díky kterému mohou najít cestu zpátky k sobě a vlastnímu sebe-vědomí.


Pavlína Aila Chourová

Jsem sebe-vědomá žena, manželka, maminka, průvodkyně žen, multipotencionálka, tanečnice, miluji hudbu, zpěv a vše s tím spojené, přírodu a její dary, díky nimž mohu pořádat ženské kruhy. 

A také jsem vášnivou malířkou intuitivních obrazů, které mě vedou na mé cestě a energetických maleb s vesmírnou tématikou na přání! 

Chci vědět jako první, co se chystá příště