Hana Korejtková

Smyslem mé práce je pomoci Vám žít spokojený a zdravý život. Každý člověk má svou cestu
a s tím vědomím je třeba k němu přistupovat. Techniky, které jsem jsem si k této cestě vybrala a s nimiž pracuji, se poskládali během let v ucelený celek. Je to Kraniosakrální terapie, Viscerální (terapie) manipulace, Psychosomatika, práce se záměrem, práce v vnitřními částmi. Dále individuálně cvičím rehabilitační formu metody Pilates.
Nejsme rozbití a tedy nepotřebujeme opravit. Potřebujeme jen poznat vzorce chování, kterými si škodíme a zamezujeme si tak žít spokojený život.

Důvodem k ošetření může být:

PREVENCE - dlouhodobá péče o zdraví, předcházení bolestivým stavům, zlepšení kvality života

POTÍŽE: - pohybového aparátu: akutní či chronické bolesti kloubů a zad, poúrazové stavy - trávicího ústrojí: chronické trávicí obtíže, jícnový reflux, chronická zácpa, Crohnova choroba, syndrom dráždivého tračníku - urogynekologické obtíže: bolestivá menstruace, pooperační stavy, stavy po císařském řezu, hysterektomii, ošetření malé pánve po porodu, bolesti při pohlavním styku, funkční sterilita, močová inkontinence- neurologické potíže: migrény, závratě, bolesti hlavy- psychické potíže: stres, úzkosti, noční pomočování dětí, disfázie a zlepšení psychiky u dětí aj.
Dále se můžeme podívat například na témata související s problémy nalézt si partnera/partnerku, zlepšit vztahy s rodinou či ostatními lidmi atd.


Budu se těšit, pokud se rozhodnote nalézt se mnou zdravější život.

 Hana Korejtková