Individuální rituály pro ženy

FORMA TERAPIE & OSLAVA V JEDNOM 

Rituály jsou krásnou formou terapie a zároveň oslavou. 
Na naší cestě životem nás mohou velmi podpořit a vedou nás blíže k sobě samé. 
Pomáhají nám ukončit, co je třeba, a vykročit tím správným směrem. Naplňují nás posvátnou moudrostí a hloubkou.
Rituály tě přenesou z každodenního života do posvátného světa,
kde je možné cokoli, a kde se dějí zázraky. A poté zase zpátky, ovšem při cestě zpět už nikdy nebudeš stejná, jako když ses se na tento "výlet" vydala...⁠ 


PROČ SI DOPŘÁT RITUÁL ? 

Ptáš se, proč bys měla i v dnešní moderní době zařadit do svého života rituály?

Moje odpověď je jednoduchá:
Rituály jsou tím nejpřirozenějším, co si žena může dopřát. Při prožívání rituálů se stará moudrost propojuje s moudrostí novou.

Na naší cestě životem nás rituály mohou velmi podpořit a dovést blíž k sobě samé. Pomáhají nám ukončit, co je třeba, a vykročit tím správným směrem. Naplňují nás posvátnou moudrostí a hloubkou.

Rituály a dnešní moderní doba - jde to dohromady?

Rituály jsou i v dnešní době důležité.
Vlastně se mi chce říct - obzvlášť v dnešní době! Současná doba je velmi rychlá a uspěchaná. Často si nedáváme možnost zpomalit, dát si prostor a podívat se, jestli se náš život ubírá směrem, kterým si přejeme.

Rituály jsou také určitými mezníky, od kterých se můžeš odpíchnout a později se k nim vracet a čerpat z nich sílu. V náročných chvílích, si můžeš vzpomenout na záměr, který sis během rituálu dala.

Přechodové rituály ti pomůžou hladce a plynule přejít z jedné životní fáze do další. Během přechodového rituálu můžeš vyslovit všechny své obavy plynoucí z této změny a vnitřně se na ni lépe připravit. Díky tomu neustrneš ve svém vývoji nebo se nezasekneš v určitém věku. Nejlepší na tom je, že takový rituál si můžeš dopřát i zpětně. Prožíváním cyklického času můžeš skrze návrat k tématům z minulosti vyléčit přítomnost.