Workshop - Vytvoř si svůj vision board na rok 2022

Středa 2.2.2022 
17:00 - 20:00 - 3 hodiny
5 míst
Cena 333 Kč

Kam chceš směřovat? Jaké jsou Tvé plány, vize a sny? Pojďme se na ně zaměřit. 

Vision board (nástěnka vizí) je jedna z cest, jak převést své plány z mlhavých představ v mysli na tuto nástěnku a vědomě či podvědomě k nim pak směřovat.

Na kurzu dostaneš prostor se zasnít se a naplánovat si změny, které ve svém životě aktuálně potřebuješ. Mohou se týkat úplně čehokoliv- pracovních snů, partnerských vztahů, rodiny, toho, co Tě baví a naplňuje. Tvoje přání následně přeneseš na papír a vytvoříš tím tzv. vision board, který si odneseš domů.

Co to ten vision board (nástěnka vizí) vlastně je?

Jedná se o osobní koláž z obrázků, fotografií či afirmačních citátů, která nám umožní si své vize a sny definovat a vizualizovat.

3 principy, jak vision board pomáhá

  1. Vyjasnění cílů

    Na kurzu dostaneš příležitost snít a vytvářet vize, jak bys chtěl/a, aby vypadal Tvůj život v jeho jednotlivých oblastech.

  2. Naladění se na své sny

    Pomocí tvorby se naladíš na to, co skutečně chceš (a možná i uvěříš tomu, že je to opravdu reálné).

  3. Koncentrace a motivace

    Nástěnka neustále udržuje Tvoji pozornost na to, co je pro Tebe v životě opravdu důležité a co Tě dělá šťastnou/šťastným. Pokud ji vyvěsíš na dobře viditelné místo, budeš jí mít každý den na očích, a to pomáhá, abys (ať už vědomě nebo podvědomě) směřoval/a svoje kroky tam, kam vedou Tvoje plány a sny.

Vision board je často hezký na pohled, protože jsou na něm věci, co nás přitahují a co jsou nám blízké. Kromě osobnostně-rozvojových principů má tedy i funkci estetickou- často slouží jako obraz, který je nám ušitý na míru a který jsme si vytvořili úplně sami :-)

Co když nemám výtvarné nadání?

Na nadání ani zkušenostech nezáleží. Tvořit budeme v podpůrné atmosféře bez hodnocení. Každý vision board je jedinečný a ušitý na míru danému člověku. Dle chuti můžeš vystřihovat obrázky z časopisů, lepit fotografie, kreslit či psát klíčová slova či afirmační citáty. 

Co potřebuji s sebou?

Vše potřebné pro tvorbu bude k dispozici, není si tedy potřeba nic připravovat. 

O LEKTOROVI


Lenka Coufalová

Jsem autorkou projektu Sebe-vědomá máma, zakladatelkou Vědomého prostoru
a propagátorkou myšlenky Vědomého rodičovství. Mým posláním je pomoci rodičům najít směr v životě s jejich dětmi.

S radostí inspiruji, kam s dětmi vyrazit, organizuji akce pro rodiny s dětmi a jako průvodkyně pomáhám rodičům projít procesem opuštění starých a nefunkčních programů z jejich dětství, díky kterému mohou najít cestu zpátky k sobě
a vlastnímu sebe-vědomí."

Chci vědět jako první, co se chystá příště