Tester

Jmenuji se Lenka Coufalová a jsem zakladatelkou Vědomého prostoru

Vědomý prostor je místo, kterým je jednoduchý a čistý prostor na rozhraní pražského Zahradního města a Záběhlic. Je to nově zařízená místnost, nacházející se v 2. patře kompletně nově zrekonstruovaného domu, zařízená pro terapeutické a rehabilitační účely.

V Prostoru probíhají terapie, masáže, workshopy, kurzy, ženské kruhy, rituály či přednášky. Spolupracujeme se skvělými lektory, trenéry a průvodci. Společně se zde tak setkávají lidé, kteří mají rádi dobrý život a chtějí rozvíjet svůj potenciál.

Maminkám zde nabízíme služby jako masáže s hlídáním dětí, ženské kruhy, tematické kurzy či workshopy.

Společně s mým mužem Romanem také pořádáme tematické akce pro rodiny s dětmi.

Za domem je k dispozici také velká zahrada, která je využívána v návaznosti na akce, které v prostoru probíhají.


Jmenuji se Lenka Coufalová a jsem zakladatelka Vědomého prostoru.
Primárně právě pro projekt Sebe-vědomá máma byl Vědomý prostor vytvořen - díky tomu tento projekt představuje unikátní koncept, který nabízí ženám a hlavně maminkám bezpečný prostor, kde mohou najít čas samy pro sebe, najít cestu zpátky k sobě a svému sebe-vědomí.
Maminkám zde společně s lektory nabízíme služby jako masáže s hlídáním dětí, ženské kruhy, tematické kurzy či workshopy.
Vědomý prostor se však nezaměřuje pouze na maminky - v Prostoru také spolupracujeme se skvělými lektory, trenéry a průvodci.